فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی افزایش فالوور اینستاگرام
صفحه اصلی موفقیت در اینستاگرام و افزایش فالوور با فرامین ما

موفقیت در اینستاگرام و افزایش فالوور با فرامین ما

10 فرمان اساسی برای موفقیت در اینستاگرام : افزایش فالوور اینستاگرام
10 فرمان اساسی برای موفقیت در اینستاگرام : افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

10 فرمان اساسی برای موفقیت در اینستاگرام

  1. سعی کنید بصورت مستمر و مداوم فالوورهای پیج تان را افزایش دهید. سعی کنید این امر گاهی به گاهی نباشد. بهتر است مستمر و مداوم باشد. رهرو آن نیست گهی تند . گه خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.

  2. هرگز عجله نکنید. همیشه کسی عجله میکند که پیشتر مرتکب کوتاهی شده و زمانش را از دست داده. ممکن است شما نیز دچار همین وضعیت شده باشید. اشکالی ندارد. با این حال عجله جایز  نیست. مثلا اگر به هر دلیلی 10 روز پشت سر هم در پیج تان پستی درج نکرده اید، لزومی ندارد 1 مرتبه 10 تا پست پر شتاب در پیجتان قرار دهید. تصمیم بگیرید از همین امروز تمرین کنید " آهسته و پیوسته رفتن را "

  3. دقت کنید. غلط املایی نداشته باشید. بسیاری از کاربران اینستاگرام استاد غلط املایی هستند. کاملا اجتناب کنید از داشتن غلط دیکته ای. کاربران ممکن است بسیار باهوش و باسواد باشند. اشتباهات شما را بی سوادی شا میپندارند و نه خطاهای سهوی

  4. پپستهای شما باید چالش برانگیز باشد. تصاویر بی روح و یا بدون توضیح و بدون چالش نه لایکخور خوبی دارند و نه کامنت خور خوبی. مثلا اگر شما تصویر 1 کودک گمشده را بدون توضیح در اینستاگرام منتشر کنید و نگویید که گمشده است شاید هیچ اتفاقی روی پست شما بیفتد. اما اگر بگویید که تگ کنید، توضیح دهید که گمشده است. از مردم مدد بجویید آنوقت میبینید چقدر پیج شما پویا میشود.

  5. دروغ نگویید و نشر اکاذیب نکنید. اگر شما خواسته و یا ناخوسته 1 دروغ را منتشر کنید در واقع خودتان 1 دروغگو هستید. پستهای شما بگونه ای میتواند نشان دهنده ی شخصیت شما نیز باشند.

  6.  هرگز توهین نکنید. مضمون پستهای شما نباید رد و یا تایید کسی باشد. در صفحات مجازی کاملا بی طرف باشید. توهین و دروغ همیشه و همه جا ممنوع

  7. سوال مطرح کنید. هیچ چیز به این اندازه پیج شما را اکتیو نمیکند. وقتی سوال مطرح میکنید همه و همه ذهنشان درگیر پاسخ دادن میشود. سوالات باید واضح و شفاف باشد و به گونه ای طراحی شود که معمولا همه بتوانند پس از کمی فکر پاسخ را بیابند. این عمل میتواند مدت زمان توقف کاربران را روی پیج شما بیشتر کند.

  8. از همه جا و همه کس ننویسید. پیج شما نباید روی همه محورها باشد. نباید حالت کاملا عمومی داشته باشد. مخاطبین شما میتوانند همه آدمها باشند، اما نباید به تمامی موضوعات اشاره کنید. پیج و پستهای شما باید 1 خط سیر مشخص و با هدف داشته باشد.

  9. توجه داشته باشید که میتوان از روی تعداد فالوورها، تعداد لایکها متوجه کیفیت پستها شد. اگر پست جذاب در پیجتان قرار ندهید کسی پستهای شما را لایک نخواهد کرد. اینجا دیگر مساله کیفیت و جذابیت پستهاست.

  10. و فرمان 10 اینکه هیچ کدام از 10 مورد بالا بتنهایی شما را موفق نمیکند. شما باید همواره تک تک اصول را رعایت کنید تا به موفقیت در اینستاگرام نائل شوید.

مطالب مرتبط با افزایش فالوور اینستاگرام

فالوو هشتگ (برترین راه جهت رونق کسب و کار) به تازگی امکانی در اینستاگرام اضافه شده است، به نام فالوو هشتگ. این ...

اهمیت اینستاگرام برای دیده شدن افزایش فالوور اینستاگرام در طی سال های اخیر به عنوان یکی از محبوب ترین نرم اف ...

افزایش فالوور تخصصی اینستاگرام در اسلامشهر شرکت ها و دفاتر خدماتی و کارخانه هایی که در اسلامشهر و حوله این ش ...

برای موفقیت و افزایش فالوور در اینستاگرام همراه ما  باشید! صفحه شما باید هدف داشته باشد. پیج شما یا شخصی ست ...

افزایش فالوور اینستاگرام 10 فرمان اساسی برای موفقیت در اینستاگرام سعی کنید بصورت مستمر و مداوم فالوورها ...