فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی افزایش فالوور اینستاگرام

تکنیک هایی برای نگه داشت فالوور ها جهت ازدست ندادن فالوور های افزایش یافته

تکنیک های افزایش فالوور اینستاگرام

1- کپی کردن اطلاعات و عکس های اینستاگرام دیگران ممنوع

سعی کنید عکس های جدید پیدا کنید، عکس هایی که در هیچ جای اینستاگرام استفاده نشده اند. استفاده از عکس های دیگران باعث کاهش فالوورهای شما می شود و هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. اگر هم عکسی از جایی دیگر خواستید منتشر کنید حتما دقت کنید نام صاحب اثر را ذکر کنید. از تصاویر سلفی متعدد هم استفاده نکنید.

2- پست های خود را کم تر در شبکه اجتماعی دیگر به اشتراک بگذاری.

گاهی برخی از کاربران تمامی عکس های صفحه اینستاگرام خود را در دیگر شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک می گذارند. این کار باعث می شود که کاربران شما دیگر صفحه اینستاگرام شما را نبیند و در شبکه اجتماعی دیگر نظیر تلگرام شما را دنبال کنند، یا به عبارت دیگر فالوور های شما پراکنده شوند.

3- هرگز فالوورهای فیک نخرید!

گاهی عده ای از کاربران برای افزایش فالوور اینستاگرام خودشان اقدام به خرید فالوور فیک می کنند، ولی این کار اشتباه محض است و بازتابی منفی برای شما خواهد داشت. فالوور هایی که واقعی هستند، شما را لایک می کنند و برای پست هایتان کامنت میگذارند اهمیت بیشتری دارند. پس به این موضوع همیشه دقت کنید.

1- در صفحه اینستاگرام آدرس سایت خودتان را وارد کنید تا کاربران به سایت شما هدایت شوند. شما می توانید امکاناتی رایگان در سایتتان در نظر بگیرید تا فالوورهای شما از آن استفاده کنند.

2- در اینستاگرام عکس های شما حرف اول را می زند. اگر بتوانید عکس های خلاقانه ای ایجاد کنید می توانید افراد زیادی را به صفحه خود جذب کنید. پس در عکاسی دقت کنید و وقت کافی برای آن بگذارید.

3- در قسمت بیو صفحه خود کلماتی بنویسید که کاربران بیشتر آن را جستجو می کنند. البته هرگز از عناوین دروغین استفاده نکنید چون بازتاب معکوس دارد. به کاربران خود اعتماد دهید که با فالو کردن شما مزایایی به دست می آورند.

4- فقط و فقط محصولات را در صفحه خودتان عرضه نکنید! بلکه بسته به نوع فعالیتی که در آن هستید ترفند و نکات آموزشی قرار دهید که فالوورهای شما استفاده کنند.

5- تصویر پروفایل خود را ماه به ماه تغییر دهید. زیرا در اینصورت از سوی اینستاگرام کاربر فعالی شناخته می شوید و در نتایج جستجو بالاتر قرار خواهید گرفت.

تکنیک-افزایش-فالوور-اینستاگرام